Adóreferens

dm Kft.

Törökbálint

Várunk csapatunkba, ha kedveled a kihívásokat és a változatos feladatokat, ha felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel és jól beszélsz németül.

Cserébe hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál, ahol kamatoztathatod és bővítheted eddig megszerzett adózási tapasztalataidat, ahol modern munkakörnyezet és barátságos, kellemes légkör vár Rád. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Adóreferens

Milyen feladatokkal várunk?

  • Belső szakértői, tanácsadó tevékenység, belső állásfoglalások kialakítása, társosztályok, üzlethálózat támogatása adózási kérdésekben
  • Adóanalitikák készítése és naprakészen tartása
  • Bevallások elkészítése számos adónemben
  • Törvényi változások követése
  • Adókhoz kapcsolódó ellenőrzési feladatok
  • A vállalat szerződéseinek véleményezése adózási szempontból
  • Szabályzatok kidolgozása
  • Állásfoglalás-kérések készítése
  • Kapcsolattartás az állami- és önkormányzati adóhatóságokkal, szükség esetén szerződött adótanácsadókkal
  • Adóhatósági ellenőrzésekben való aktív közreműködés
  • Helyi és nemzetközi projektekben, munkacsoportokban a helyi adózási terület képviselete

Mit kérünk Tőled?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Adótanácsadói képesítés
  • 2-3 éves adózási tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS-Office)
  • Nyitottság az új feladatok iránt, tanulásra való igény
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, gyakorlatiasság, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit részesítünk előnyben?

  • SAP ismeretek
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat és/vagy képesítés

Mit kínálunk Neked?

  • Vonzó juttatásokat: versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményeket kínálunk
  • Munkába járás támogatását: támogatjuk a saját gépkocsival történő bejárást benzintámogatás formájában
  • Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és workshopok által segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését
  • Rugalmas munkaidőt, távmunka lehetőségét
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Adóreferens
dm Kft.
Törökbálint