Nemzetközi klinika-hálózatunk budapesti csapatába tapasztalt munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel.

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Beteg-dokumentáció előkészítése
  • Vizsgálati adatok és eredmények rögzítése saját számítógépes szoftver segítségével
  • Adminisztrációs feladatok
  • Egyéb irodavezetési feladatok: iktatás, futárszolgálat, taxi, postai ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontúság
  • Magas munkabírás, gyors és pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi környezetben szerzett szakmai- vagy munkatapasztalat
  • Recepciós vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Klinikai kutatás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, negyedéves, éves bónuszok
  • Piacvezető, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Bécsi út 61.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzokat várunk a megadott email címre.