Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Puratos Zrt. (www.puratos.com), 27 éve Magyarországon B2B-ben működő, sütőipari, cukrászipari segédanyagokat, és margarinokat gyártó, 70 főt foglalkoztató részvénytársaság, budai székhelyére azonnali belépéssel adminisztrátort keres.

ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • Szállítási Megállapodások, szerződések szerkesztése, nyilvántartása, vevők részére
  • történő küldése,
  • Kereskedelmi feltételek rögzítése, karbantartása a számítógépes rendszerben,
  • Kintlévőség kezelés (telefon - felszólító levél – ügyvédi szakasz),
  • Bejövő számlák érkeztetése, iktatása, rögzítése a számítógépes rendszerben,
  • Bejövő és kimenő posta iktatása, továbbítása (levél –fax-email),
  • Irattárban kezelt bizonylatok nyilvántartása,
  • Bankkivonatok feldolgozása a számítógépes rendszerben,
  • Banki utalások elvégzése,
  • Tárgyalások, megbeszélések előkészítése (terem előkészítés, étel-ital bekészítés),
  • Egyéb adminisztratív feladatok,

Feltételek:

  • Közgazdasági szakközépiskolai végzettség,
  • 2 év tapasztalat adminisztrációban, könyvelésben,
  • Excel, és Word magas szintű ismerete,
  • Munkakezdés: reggel 07.00 óra,

Kire van szükségünk:

  • Akinek erőssége az operatív munkavégzés,
  • Aki a saját munkáját precízen végzi,

Előny:

  • Angol nyelvtudás,
  • Banki, számviteli, könyvelési tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • XI. kerületi lakhely,

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Galvani utca 6..

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzukat az alábbi címre küldjék el:
(tárgy: ADMIN)

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Puratos Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adminisztrátor
  • Hirdető cég: Puratos Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Szállítási Megállapodások, szerződések szerkesztése, nyilvántartása, vevők részére történő küldése, Kereskedelmi feltételek rögzítése, karbantartása a számítógépes rendszerben, Kintlévőség kezelés (telefon - felszólító levél – ügyvédi szakasz), Bejövő számlák érkeztetése, iktatása, rögzítése a számítógépes rendszerben, Bejövő és kimenő posta iktatása, továbbítása (levél –fax-email), Irattárban kezelt bizonylatok nyilvántartása, Bankkivonatok feldolgozása a számítógépes rendszerben, Banki utalások elvégzése, Tárgyalások, megbeszélések előkészítése (terem előkészítés, étel-ital bekészítés), Egyéb adminisztratív feladatok,
  • Elvárások: Közgazdasági szakközépiskolai végzettség, 2 év tapasztalat adminisztrációban, könyvelésben, Excel, és Word magas szintű ismerete, Munkakezdés: reggel 07.00 óra,
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1