POLAR-STUDIÓ KFT.

Munkatársat keresünk

Adminisztrátor

pozícióba.

A Polar-Stúdió Kft. Kecskemét belvárosi irodájába általános adminisztratív feladatok elvégzésére irodai adminisztrátor munkakörbe önálló, felelősségteljes gondolkodással rendelkező munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános adminisztratív feladatok, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
  • Iktatási feladatok ellátása,
  • Bejövő, kimenő posta adminisztrációja, általános levelezések lebonyolítása
  • Statisztikai egységek által bekért adatok megadása
  • Szerelőipari tevékenység ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001, és AQAP Minőségirányítási rendszer tanúsítványainak kezelése,
  • Közbeszerzési pályázatok előkészítése, feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum egy év irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • gép- és gyorsírás
  • Jártasság pályázatkezelésben
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízható, motivált személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Modern, elegáns munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Szakmai támogatás, Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Kisfaludy utca 5.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.