WHC Diák Iskolaszövetkezet
Székesfehérvári partnerünk részére keresünk az oktatási üzletág vezetője mellé adminisztratív támogatót.

Adminisztrátor - Nyelvoktatás szervező (GW-5117) - Diákmunka

Feladatok:

  • Az oktatási vezető szakmai munkájának adminisztratív támogatása
  • Az indítandó lakossági, vállalati tanfolyamok adminisztratív előkészítése, nyomon követése, lezárása, lejelentése
  • Tanárok, trénerek óralátogatási lapjainak számítógépes feldolgozása, tanári-, tréneri igények adminisztratív kezelése
  • Részvétel a nyelvvizsgák, belső vizsgák, modulzárók adminisztratív lebonyolításában, statisztikai jelentések előkészítésében
  • A képzés során az oktatók jelenlétének, a képzés ütemezése betartásának ellenőrzése, nyomon követése (terembeosztás, betegségek, hiányzások jelentése)
  • Könyvrendelések nyilvántartása, kezelése. A tanfolyami résztvevők ellátása az oktatáshoz szükséges eszközökkel (tankönyvbeszerzés, fénymásolás, fűzés )
  • Az oktatási- és tréning üzletág számítógépes dokumentumainak kezelése
  • Hagyományos és online hirdetések koordinálása
  • Szükség esetén az irodavezető munkájának támogatása

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • Hetente minimum 3x4 óra munkavégzés, lehetőleg délelőtt vagy koradélután
  • A Covid alatt távmunkában, utána megegyezés szerint székesfehérvári belvárosi irodánkban
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás. További nyelvismeret előny.
  • A Microsoft Office alkalmazásainak jó felhasználói szintű ismerete: Excel, Word. PPT.
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Pontos, szabatos anyanyelvi kommunikációs készségek szóban és írásban is

Amit kínálunk:

  • A munkavégzéshez laptop
  • Online munkavégzésnél internet előfizetési hozzájárulás
  • Teljes hozzáférés a nyelvoktató platform használatához ( online üzleti tananyag és korlátlan csoportos nyelvóra anyanyelvi tanárral)
  • Kölcsönös megfelelés esetén a tanulmányok befejeztével tanári/ projektvezetői vagy más pozíció felajánlása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár és vonzáskörzete