A ManOPen Irodatechnikai Kft. a hazai és nemzetközi piacon sikeresen működő vállalat, mely nyomtató kellékanyagok – tonerek, tintapatronok – gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Bővítés céljából keressük leendő munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor

Feladatkör:

  • a vezető munkájának segítése
  • telefonok, e-mailek kezelése
  • rendelések rögzítése
  • számlázási feladatok
  • heti, havi kimutatások készítése

Elvárásaink:

  • középfokú/felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook, Explorer)
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság, kitartás

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • alkalmazotti jogviszony
  • kulturált munkahelyi környezet, fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • A pozíció betöltésének feltétele az erkölcsi bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gödöllő, 2100 Pattantyús Ábrahám körút 3.

Szakmai önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!