LAGERMAX SPEDICIÓ KFT.

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendelések, be és kimenő szállítmányok rögzítése, készletnyilvántartás pontos vezetése, egyéb könyvelési feladatok ellátása
    • Napi kommunikáció ügyfelekkel és kapcsolattartás társosztályokkal
    • Beérkező és kiadott göngyölegek nyilvántartásának vezetése
    • EKAER kötelezettséggel kapcsolatos dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Raktári adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
    • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés, terhelhetőség

    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Versenyképes fizetés
    • Béren kívüli juttatási csomag
    • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Európa utca 10.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével.