Körös-Consult Kft.

Bővülő csapatunkba

Adminisztrátor

munkatársat keresünk.

A Körös-Consult Kft. egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást biztosít a tervezéstől a kivitelezésig.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák jogosságának ellenőrzése
  • Projektek számviteli nyomon követése, ellenőrzése
  • Projektzárások készítése
  • Projektek nyilvántartása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Projektekhez kapcsolódó szerződések írása, ellenőrzése
  • Teljesítés igazolások aláírásának nyomon követése
  • A vállalatirányítási rendszerbe projektek rögzítése
  • Kintlévőség kezelés
  • Garanciális visszatartások nyomon követése
  • Projektmenedzser munkájának segítése
  • Ad hoc irodai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló számítógépes felhasználói ismeretek, a MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete
  • Építőipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Magabiztos gépírástudás
  • Precíz, pontos, de mégis gyors munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, felelősségteljes, „megoldom” szemlélet
  • Proaktív személyiség, aki a csapattal együttműködve, de mégis önállóan teljesíti feladatait
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Feladatorientáltság, a feladatok elvégzése iránti lelkesedés
  • Nyitott, kedves, segítőkész személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol/vagy német társalgásszintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség, változatos munka
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Modern, indusztriális irodai környezet
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Karolina út 27.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.