Körmendi partnercégünk részére keresünk diák munkatársakat

Adminisztrátor - (IT terület)

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Windows 10 laptop/desktop menedzsment
  • Felhasználókkal kommunikáció, tájékoztatás, időpontegyeztetés
  • Felhasználói hibák jelzése
  • Statisztikák, felhasználói visszajelzések és egyéb adminisztrációs jellegű, projekthez kapcsolódó feladatok kezelése
  • Felhasználói visszajelzések összegyűjtése– elégedettség felmérés elvégzése
  • Napi szintű riportok vezetése
  • Egyeztetéseken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését tudjuk figyelembe venni
  • Heti 20-30 órás részmunkaidő vállalása (hétköznapokon 8:00-17:00 között, rugalmas időbeosztással)
  • IT érdeklődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú tanulmányok IT területen

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a versenyképes gyakornoki fizetés mellett
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőkben

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Munkavégzés helye:

9900 Körmend

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet. Bővebb információ + 36 20 66 55 061