Kamondy Imbisswagen

Büfékocsi utánfutó gyártó és forgalmazó cég Németországban

Munkatársat keresünk

Adminisztrátor / Irodai munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítéshez kötődő dokumentáció elvégzése
  • rendszeres kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfelekkel
  • gépjármű finanszírozási ügyintézés
  • rendezvényeken, kiállításokon való részvétel
  • adminisztráció
  • telefonos ügyintézés
  • értékesítés
  • új üzleti lehetőségek és potenciális ügyfelek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható Német bérezés,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Lakás ügyintézés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Leipzig, Németország

A "jelentkezem " gombra kattintás után kérem töltse fel fényképes Német nyelvü Önéletrajzát.