INZI Controls Hungary Kft.

Adminisztrátor

Dél-Koreai akkumulátor összeszerelő üzem a Komáromi Ipari parkban adminisztrátori pozícióra keres 3 főt. (logisztika, termelés és mérnökség területekre)

Főbb feladatok, munkák:

  • SAP rendszer használata
  • Riportok készítése termelés/logisztika részére
  • Beszerzés támogatása, rendelések lebonyolítása
  • Meghatározott területen/területeken ügyintézési feladatok ellátása
  • Számítógépes adatbevitel, adatrögzítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Egyetemi végzettség
  • Magabiztos Excel, Word használat
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen 1-2 év munkatapasztalat
  • SAP felhasználó szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2903 Komárom, Puskás Tivadar utca 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el nekem angol és magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát!