Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HYDROTRADE KFT.

Ipari szivattyúk forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cég munkatársat keres adminisztrátor pozícióba.

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

    - Bevételezés

    - Iktatás

    - Ügyfelek fogadása

    - Ajánlatok készítése

    - Fuvarszervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Műszaki beállítottság

    - Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, jó konfliktuskezelés

    - Önállóság, precizitás, terhelhetőség, gyors munkavégzés, ügyfélközpontú szemlélet, lojalitás

    - MS Office (World, Excel) felhasználó szintű ismeretek

    - B kategóriás jogosítvány

    - Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Hasonló területen szerzett tapasztalat

    - Kulcs-Soft software ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint, Fsd Park 2.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adminisztrátor
  • Hirdető cég: HYDROTRADE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Törökbálint
  • Feladatok: - Bevételezés - Iktatás - Ügyfelek fogadása - Ajánlatok készítése - Fuvarszervezés
  • Elvárások: - Műszaki beállítottság - Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, jó konfliktuskezelés - Önállóság, precizitás, terhelhetőség, gyors munkavégzés, ügyfélközpontú szemlélet, lojalitás - MS Office (World, Excel) felhasználó szintű ismeretek - B kategóriás jogosítvány - Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-08
Állás, munka még: HYDROTRADE KFT.>