BELTEX-Ingatlan Kft.

25 éve sikeresen működő ingatlanfejlesztő cégünk keres 8 órában

adminisztrátort.

Hosszútávra keresünk 6 fős csapatunkba megbízható munkatársat, akár azonnali kezdéssel.

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

    • Beérkező iratok elektronikus dokumentálása
    • Szerződés nyilvántartások kezelése
    • Iroda napi működésének biztosítás (adatbázisok és nyilvántartások napi kezelése, kimutatások készítése, postázás, stb.)
    • Pénzügy adminisztrációs feladatok
    • Alvállalkozókkal adminisztrációs egyeztetés és elszámolások készítése, kezelése
    • Ingatlanberuházási projektek adminisztratív támogatása
    • Ingaltanbérbeadás során felvetődő feladatok önálló ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek
    • Önálló, alapos, precíz munkavégzés
    • Magabiztosság, gyorsaság, jó szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség
    • Angol alapfokú nyelvismeret
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Műszaki érzék
    • CAD program ismeret
    • Dinamikus, rugalmas, pozitív személyiség
    • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Azonnal betölthető, sokrétű munkakör
    • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
    • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
    • Barátságos munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 60.

  • Fényképes önéletrajz