Harsányi Pincészet

A Harsányi Pincészet területei Tokaj-hegyalja keleti részén fekszenek, közvetlenül az ország egyik legszebb kirándulóhelye, a Sárospatak, Megyer hegyi Tengerszem alatt.
Cégünk munkatársat keres sárospataki munkavégzésre

Adminisztratív és turisztikai munkatárs

munkakörbe

Feladatok:

  • borászat adminisztratív ügyeinek intézése
  • rendezvények és borkóstolók előkészítése és lebonyolítása
  • pályázati projektek előkészítése és nyomom követése
  • rendezvényházzal kapcsolatos ügyintézés
  • budapesti központtal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárás

  • felsőfokú végzettség
  • 2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • jogosítvány
  • jó szervező képesség
  • precizitás
  • rugalmasság

Előny:

  • angol nyelv tárgyalóképes használata
  • vezetői tapasztalat
  • borászati cégnél szerzett tapasztalat
  • borok iránti érdeklődés vagy borászati ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyépes fizetés
  • szolgálati autó, telefon, laptop
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • csodálatos környezet
  • lendületes, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárospatak

A jelentkezéseket önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel várjuk.