Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
RUTILLI ADOLFO Kft.
A textillogisztika területén 1998 óta Magyarországon jelen lévő olasz cégcsoport magyarországi vállalata az alábbi pozícióba keres kollégát:

Adminisztratív munkatárs

Pozíció leírása:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok rögzítése központi rendszerünkbe
  • A kiszállításokhoz tartozó dokumentáció (CMR, szállítólevél, fuvarlevél/menetlevél) ellenőrzése
  • Visszárukkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kommunikáció más országokban dolgozó kollégákkal írásban, szóban napi szinten
  • Dokumentálás, rendszerezés
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább közpfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves, logisztika területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Olasz és/vagy angol nyelvtudás társalgási szint (elsősorban olasz)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos munkavégzés
  • Proaktív, jó problémamegoldó képesség
  • Feladatközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos hátterű, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatalos csapat

    Friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Olasz - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, 2310 Sellő utca 4.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el olasz és/vagy angol nyelvű önéletrajzát, nettó bérigényével együtt.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: RUTILLI ADOLFO Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adminisztratív munkatárs
  • Hirdető cég: RUTILLI ADOLFO Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: Belföldi és nemzetközi fuvarok rögzítése központi rendszerünkbe A kiszállításokhoz tartozó dokumentáció (CMR, szállítólevél, fuvarlevél/menetlevél) ellenőrzése Visszárukkal kapcsolatos ügyintézés Kommunikáció más országokban dolgozó kollégákkal írásban, szóban napi szinten Dokumentálás, rendszerezés Riportok készítése
  • Elvárások: Legalább közpfokú végzettség Minimum 1-2 éves, logisztika területén szerzett szakmai tapasztalat Olasz és/vagy angol nyelvtudás társalgási szint (elsősorban olasz) Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Pontos munkavégzés Proaktív, jó problémamegoldó képesség Feladatközpontú szemlélet B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Olasz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.15
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 6