Adminisztratív HR és marketing asszisztens

Bruttó 1 500 Ft/óra

OnE Job Iskolaszövetkezet

1084 Budapest, Tavaszmező utca 17.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A OnE Job Iskolaszövetkezet kis csapatának keressük új tagját, aki lelkesedésével minket is csak még jobban motivál. Ha szeretsz pörögni, nem ijedsz vissza attól, hogy számodra ismeretlen diákokkal kell beszélgetned telefonon vagy FB-on, akkor mindenképp neked való ez a munka!

Főbb feladatok, munkák:

Sokféle feladattal fogsz nálunk találkozni, igyekszünk ezt minél jobban megfogalmazni számodra és úgy számolni, hogy ne legyen lehetetlen, de számolhatsz kihívással és légy prezíc, mert sok mindent kell nyomonkövetni adatbáziskoban és táblázatokban.

- kapcsolattartás diákokkal, munkák ajánlása számukra telefonon és e-mailen
- jelöltek felkutatása online felületeken, adminisztrációs belső adatbázisban
- meglévő FB csoport és oldal kezelése, posztok készítése, csoport és követői létszám növelése
- megjelenés rendezvényeken, ott toborzási feladatok ellátása
- jelöltek előszűrése telefonon
- új hirdetési lehetőségek felkutatása, kapcsolatépítés
- szövegírás, tartalomkészítés
- grafikai munkák készítése (elsősorban online hirdetésekhez – FB, instagram)
- social media felületek kezelése (FB, instagram) fejlesztése, kampányok megtervezése és lefolytatása, új felületek keresése
- kimutatások, statisztikák készítése
- kapcsolattartás és együttműködés munkatársakkal
- folyamatos fejlődési lehetőségek kutatása
- belső adatbázis kezelése, naprakészen tartása, dokumentumok elfogadása
- nyomtatás, szkennelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- heti min. 20 óra vállalása
- képesség önálló munkavégzésre
- jó kommunikációs képesség, nyitott személyiség
- jó problémamegoldó képesség
- elhivatottság
- kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- tapasztalat hasonló munkakörben/területen
- Óbudai Egyetemes helyismeret

Amit kínálunk:

Kis létszámú csapatunk tagjaként élheted ki kreativitásod, amire szükség is lesz, fontos hogy folyamatosan meg tudj újulni, keresd az új lehetőségeket és ne riadj vissza az új kihívásoktól sem.
- egyetemi környezet
- kávé és tea fogyasztás az irodában

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens