Adminisztratív gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 705 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest VIII.

Dolgozz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatójánál, a magyar biztosítási piac piacvezetőjénél. Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, továbbá 2016-ban másodszor nyerte el a World Finance Global Insurance Award 2016 versenyen a legjobb magyar General Insurance Company 2016 címet.

Főbb feladatok, munkák

  • Postázás, iratok iktatása közös tárhelyre
  • Adatrögzítés, szkennelés
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogvizsony
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Munkaidő
  • Hétfőtől - csütörtökig 8.00-16.30, pénteken 8.00-14.00
  • Napi 4-8 órában végezhető diákmunka, akár heti 2-3 alkalommal is
  • Heti 20 óra vállalása elvárt
  • Amit Kínálunk
  • Modern irodai környezet, szuper csapat
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Br. 1705 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.