A Deloitte Legal egy önálló, nemzetközi ügyvédi iroda a Deloitte szakmai hátterével, amely világszerte 139 irodában nyújt komplex jogi tanácsadást és innovatív jogi szolgáltatásokat. Hazai irodánk – a Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda - különböző szakterületekre specializálódott annak érdekében, hogy ügyfeleinket iparági sajátosságaiknak megfelelően a legmagasabb színvonalon szolgálhassa ki többek között a következő szakterületeken: bankjog, társasági jog, fúziók és felvásárlások, versenyjog, munkajog, adatvédelem, TMT, szellemi tulajdonjog, magánjog ingatlanjog, energiajog, kereskedelmi jog és adóviták rendezésével foglalkozó megoldások. A Deloitte Legalt a Wolters Kluwer 2016-ban és 2017-ben is kitüntette Az év adójogi jogásza/csapata” címmel, 2018-ban pedig „Az év családjogi csapata” megtisztelő elismeréssel.

Jogászaink munkájának támogatásához keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Adminisztratív asszisztens – Deloitte Legal

Fő feladatok:

    Az iroda napi tevékenységéhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása, az ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának támogatása:

    • Jogi dokumentumok előkészítésében, formázásában való részvétel
    • Jogi dokumentumok kezelése, archiválása
    • Bejövő és kimenő posta koordinálása, iktatása
    • Üzleti találkozók, megbeszélések megszervezése
    • Ajánlatok, prezentációk formázása
    • Az iroda üzleti tevékenységéhez kapcsolódó adminisztráció ellátása
    • Jogi ügyintézés a kapcsolódó hivatalokban, intézményekben (földhivatal, önkormányzat)

Elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség (jogi asszisztensi képesítés/felsőfokú végzettség előny)
    • Ügyvédi irodában szerzett legalább 3 éves asszisztensi tapasztalat
    • Terhelhetőség, önállóság, pontos és precíz munkavégzés
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
    • MS Office magas felhasználói szintű ismerete (erős powerpoint ismeret előny)

Amit ajánlunk:

    • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
    • Vonzó juttatási csomag
    • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1068 Dózsa György út 84/c..

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek