Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Wáberer Hungária Biztosító Zrt. munkatársat keres alábbi munkakörbe:

ADMINISZTRÁCIÓS ÜGYINTÉZŐ

FELADATOK:

  • Gépjármű-biztosítási ajánlatok ellenőrzése és feldolgozása
  • Kapcsolódó levelezési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi vizsga megléte kötelező),
  • Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél gépjármű-biztosítási területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Együttműködési és kommunikációs készség
  • Precizitás, monotonitás-tűrés, terhelhetőség, csapatmunka

ELŐNYÖK:

  • BRUNO szerződéskezelő rendszer ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Alap és teljesítmény bér
  • Havi prémium érdekeltség
  • Konszolidált munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adminisztrációs ügyintéző
  • Hirdető cég: Wáberer Hungária Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Gépjármű-biztosítási ajánlatok ellenőrzése és feldolgozása Kapcsolódó levelezési feladatok ellátása Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség (érettségi vizsga megléte kötelező), Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél gépjármű-biztosítási területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete Microsoft Office felhasználói szintű ismerete Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség Együttműködési és kommunikációs készség Precizitás, monotonitás-tűrés, terhelhetőség, csapatmunka
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: Wáberer Hungária Zrt. >