A Wáberer Hungária Biztosító Zrt. munkatársat keres Budapest, XXI. kerület, Szállító u. 4. munkavégzési helyszínnel alábbi munkakörbe:

ADMINISZTRÁCIÓS/POSTÁZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Bejövő/kimenő postai anyagok kezelése
  • Irattári feladatok ellátása
  • Szkennelés, nyomtatás, iratrendezés
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi vizsga megléte kötelező),
  • Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Együttműködési és kommunikációs készség
  • Precizitás, monotonitás-tűrés, terhelhetőség, csapatmunka

Előny:

  • BRUNO szerződéskezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Alap és teljesítmény bér
  • Havi prémium érdekeltség
  • Konszolidált munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, Szállító u. 4.

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.