A Credit Control Menedzsment Kft. közel 20 éve céginformációs-, elemző-, marketing információs és követelésmenedzsment szolgáltatásokat nyújt a hazai valamint nemzetközi közép- és nagyvállalkozások számára.

Budapesti székhelyünkre

adminisztrációs munkatársat

keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • adatrögzítés
  • napi, heti, havi riportok, kimutatások elkészítése
  • megbízókkal, partnerekkel egyeztetés
  • postázási, iktatási, irattárazási feladatok ellátása
  • technikai fejlesztésekben való részvétel
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Miben kell jónak lenned?

  • minimum középfokú végzettség
  • irodai programok (Word, Excel) magas szintű ismerete
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete

Mit nyújtunk?

  • támogatunk és oktatunk
  • jó hangulatú, barátságos környezet
  • megbízható, stabil magyar cég
  • fiatal, dinamikus csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes, modern környezet
  • stabilitás, 19 éve vagyunk a szakmában

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

A jelentkezéseket e-mailben várjuk, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével.

Csatlakozz most csapatunkhoz!