ULTRAGEL HUNGARY 2000 Kft.
Folyamatosan fejlődő és növekvő cégünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű orvostechnikai termékeket és forgalmaz magas színvonalú orvostechnikai eszközöket, magán és állami ügyfelek részére.

Adminisztrációs munkatárs

Milyen az ideális munkatárs?

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • előnyt jelent, ha angol nyelvtudása naprakész, jól kommunikál írásban és szóban
  • dolgozott már hasonló területen más cégnél
  • kiváló szervező
  • precízen végzi adminisztrációs feladatait
  • szeret és tud csapatban és önállóan egyaránt dolgozni
  • kedves, segítőkész a partnerekkel és kollégákkal való kommunikációban
  • tudja használni az internetes keresőket
  • könnyen tanul

Főbb feladatok:

  • a beszerzések megtervezése és végrehajtása
  • a beszerzések végrehajtásának irányítása és ellenőrzése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • árajánlatok készítése meglévő és új partnerek részére a Kulcs Soft rendszer használatával, amit megtanítunk
  • telefonos kommunikáció az árajánlatkérő partnerrel
  • közbeszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység precíz végrehajtása
  • a közbeszerzési eljárással kapcsolatos dokumentációk készítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, egyéni megegyezés alapján
  • 8 órás, bejelentett jogviszony
  • korszerű munkaeszközök
  • fiatalos, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Bécsi út 4.

  • Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.