RAIL SAFE Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Adminisztrációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    Ügyvezetők munkájának támogatása, szerződések előkészítése, irodai feladatok szervezése, postázás, bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelővel való kapcsolattartás, személyügyi anyagok karbantartása, irodai eszközök beszerzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum középfokú végzettség
    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5051 Zagyvarékas, csárda út 43.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével várjuk.