Péti Polietilén Zsák Kft
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Adminisztrációs munkatárs

Feladatok:

  • Készletkezelés, termelési adatok rögzítése, kimutatások készítése
  • Könyvelés előkészítése, dokumentációk rendszerezése
  • Számlázás
  • Munkaügyi dokumentációk készítés (bérszámfejtéshez szükséges adatok begyűjtése, munkaidő nyilvántartás vezetése)
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlat kérés
  • Vevői kapcsolattartás, vevői kintlévőségek adminisztrációja, fuvarrendelés

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum 1-3 év tapasztalat

Előny:

  • SAP gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pétfürdő, 8105 Hősök tere 14.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.