A KOMUNÁLINFÓ Zrt. több mint 25 éves múlttal rendelkező térképkészítő geodézia cég. Fő profilja geodéziai és térinformatikai szolgáltatások nyújtása az egész országban.
Számítógépes munkakörbe keresünk nyilvántartás vezetésre

Adminisztrációs munkatársakat

Feladatok:

  • excell táblázatok vezetése
  • e-mail kapcsolattartás levelezés adatbeszerzés
  • egyéb irodai feladatok

Előny:

    Előny lehet az informatikai végzettség vagy adminisztrációs munkakörben szerzett gyakorlat.

    Pályakezdőknek is hosszú távú munkalehetőséget tudunk biztosítani.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményalapú bérezés
  • cafetéria
  • továbbképzési lehetőségek
  • biztos háttér
  • normál munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.