Adminisztrációs gyakornok diákmunka- Budapest XIII. kerület

Bruttó 1 500 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Váci út 33.

A Process Solutions Csoport dinamikusan növekvő számviteli és bérszámfejtési szolgáltató.
Saját irodájuk, és partnerhálózatuk révén Európa szerte nyújtanak magas színvonalú szolgáltatásokat.
Magyarországon 2006 óta piacvezetőek, több mint 500 ügyféllel, melyek közül számos a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik.
Pénzügyi és számviteli folyamataik megismerésével, valamint saját fejlesztési programjaik előnyeinek kihasználásával, új munkatársukként különleges esélyt kapsz arra, hogy karriered beindítsd!

Főbb feladatok, munkák:

bérszámfejtő csapat munkáját támogatnád az alábbi feladatokkal:
    • fénymásolás, scannelés, a bérszámfejtéshez kapcsolódó iratok rendszerezése, iktatása, lefűzése, TB tasakok kezelése, postázás
Munkaidő
Heti min. 30 órában, de fontos, minél több napban be tudj menni a PS irodájába!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákokat tudunk foglalkoztatni)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Monotonitástűrés
  • Precizitás, pontosság
  • Csapatjátékosság
  • Talpraesettség
  • Heti min. 30 óra kapacitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Heti 40 óra vállalása
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:

Milyen a Process Solutions?
  • Ügyelnek arra, hogy élvezd is, amit csinálsz
  • Belső programjaikkal támogatják a beilleszkedésed, szakmai és személyes fejlődésed
  • Figyelembe veszik, hogy tanulás mellett dolgozol
  • Hosszú távra terveznek veled, a náluk eltöltött idő és a teljesítményed függvényében az órabéred is emelkedik
Szeretik a szakmát!
  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod.