Adminisztrációs gyakornok diákmunka (Infopark)

Bruttó 1 500 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1117 Budapest

Adminisztrációs gyakornok diákmunka az Infoparkban!

Megbízónk a Solar Kraft Home Zrt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Iktatás
  • Scannelés
  • Adminisztráció
  • Egyéb, általános admin feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákokat tudunk foglalkoztatni)
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékosság
  • Nyitottság, tanulni vágyás
  • Talpraesettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magasabb óraszám vállalása
  • Műszaki tanulmányok folytatása

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod.