A CIB Bank Zrt. Back Office területe

Adminisztrációs gyakornok

pozícióba kollégát keres.

Főbb feladatok

  • A területek adminisztratív támogatása;
  • A Bankcsoport hitelezési, bankkártya operációs, letét- és dokumentum-kezelési valamint okmányos műveletek tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Operációs kérdésekben társterületekkel és ügyfelekkel kapcsolattartás, levelezés;
  • Adatelemzések, riportok készítése;
  • Adminisztrációs, irattári feladatok ellátása: adatrögzítés, szkennelés, iktatás.

Követelmények, elvárások

  • Hallgatói jogviszony (nappali;levelező;távoktatás;aktív;passzív);
  • MS Office ismeretek;
  • Heti 20-40 óra vállalása;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Monotónia tűrés.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület