Adminisztrációs gyakornok angol és német nyelven

WOCO Kft

1106 Budapest, Maglódi út 20.

WOCO Kft
Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Volkswagen, Jaguar és más prémium márkák részére.

Főbb feladatok, munkák:

-    Belsõ vállalatirányítási rendszerben történõ adatrögzítés
-    A rendszerben már meglévõ adatok felülvizsgálata és javítása
-    Általános adminisztratív feladatok ellátása
-    Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

-    Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
-    Akár heti 35-40 óra vállalása
-    Angol és német nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

-    Bruttó 1600 Ft/ óra
-    Szakmai gyakorlat leigazolása
-    Diploma megszerzése után főállású munkalehetőség
-    Modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
WOCO Kft