Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Adatvédelmi tisztviselő

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod Társaságunk adatvédelmi megfelelésének biztosítása lesz, mely magában foglalja majd adatvédelemmel kapcsolatos szakmai tanácsadás és tájékoztatás nyújtását a kollégák részére valamint a belső szabályozások, adatkezelést érintő folyamatok adatvédelmi szempontból történő véleményezését.
  • Számítunk Rád adatvédelemmel kapcsolatos belső szabályzatok és oktatási anyagok elkészítésében és aktualizálásában is.
  • Kulcsszereped lesz a az adatvédelmi tárgyú panaszok kivizsgálásában, bejelentések fogadásában, kivizsgálásában, szükség esetén további eljárások kezdeményezésében, valamint adatvédelmi incidensek kezelésében.
  • További feladataid közé tartozik majd az együttműködés az adatvédelmi felügyeleti hatósággal (NAIH), éves munkaterv elkészítése, és beszámolók készítése a Társaság vezetésének részére.

  • rendelkezel a hazai és európai adatvédelmi jog és gyakorlat szakértői szintű ismeretével, beleértve a GDPR alapos ismeretét is
  • felsőfokú végzettséged van
  • többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel adatvédelem területén, és elhivatott vagy az adatvédelem iránt
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés és erős rendszerszemlélet jellemez
  • jó együttműködési készséged határozott fellépéssel párosul.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • biztosítónál vagy pénzintézetnél szereztél adatvédelmi szakmai tapasztalatot

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • felelősségteljes és megbecsült munkát végezhetsz nálunk,
  • lehetőséged van szakmai tudásod elmélyítésére,
  • egy családias és jókedvű közösség tagjává válhatsz,
  • versenyképes juttatási csomagot kínálunk neked.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adatvédelmi tisztviselő
  • Rövid pozíció név: adatvédelmi felelős
  • Hirdető cég: Groupama Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Fő feladatod Társaságunk adatvédelmi megfelelésének biztosítása lesz, mely magában foglalja majd adatvédelemmel kapcsolatos szakmai tanácsadás és tájékoztatás nyújtását a kollégák részére valamint a belső szabályozások, adatkezelést érintő folyamatok adatvédelmi szempontból történő véleményezését. Számítunk Rád adatvédelemmel kapcsolatos belső szabályzatok és oktatási anyagok elkészítésében és aktualizálásában is. Kulcsszereped lesz a az adatvédelmi tárgyú panaszok kivizsgálásában, bejelentések fogadásában, kivizsgálásában, szükség esetén további eljárások kezdeményezésében, valamint adatvédelmi incidensek kezelésében. További feladataid közé tartozik majd az együttműködés az adatvédelmi felügyeleti hatósággal (NAIH), éves munkaterv elkészítése, és beszámolók készítése a Társaság vezetésének részére.
  • Elvárások: rendelkezel a hazai és európai adatvédelmi jog és gyakorlat szakértői szintű ismeretével, beleértve a GDPR alapos ismeretét is felsőfokú végzettséged van többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel adatvédelem területén, és elhivatott vagy az adatvédelem iránt pontos, precíz, megbízható munkavégzés és erős rendszerszemlélet jellemez jó együttműködési készséged határozott fellépéssel párosul.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Groupama Biztosító Zrt.>