Adatvédelmi szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

FELADATOK:

  • Személyes adatok kezelésével járó (elsősorban digitalizációs) projektek támogatása;
  • Belső egyeztetéseken való részvétel, ennek keretében az adatvédelmi osztály álláspontjának képviselete;
  • A szervezeten belülről érkező, adatvédelmi tárgyú kérdések megválaszolása;
  • Kapcsolattartás egyes leányvállalatokkal, támogatás az adatvédelemmel összefüggő feladataik ellátásában;
  • Adatvédelmi tárgyú belső vizsgálatok elvégzése, az adatvédelmi tisztviselő támogatása hatósági vizsgálatok során

ELVÁRÁSOK:

  • Feladatok gyakorlatias megközelítése, megoldása;
  • Közérthető kommunikáció;
  • Folyamatszemlélet;
  • Magas fokú precizitás;
  • Digitalizációval kapcsolatos ismeretek, érdeklődés az elektronikus megoldások iránt.
  • Jogászi végzettség (szakjogászi végzettség előny)
  • MS Office használata

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.