A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Adatvédelmi munkatárs

FELADATOK:

  • Belső egyeztetéseken való részvétel, ennek keretében az Adatvédelmi osztály álláspontjának képviselete.
  • Kapcsolattartás az Integráció intézményeivel, támogatás az adatvédelemmel összefüggő feladataik ellátásában;
  • A szervezeten belülről érkező, adatvédelmmel kapcsolatos megkeresések megválaszolása;
  • Adatvédelmi incidensek körülményeinek feltárása, kivizsgálása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Feladatok gyakorlatias megközelítése, megoldás - orientált attitűd
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Adatvédelmi területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, jó hangulatú fiatalos csapat
  • Nagyfokú szakmai önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.