Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

adattárház szenior rendszerszervező

Főbb feladatok

  • A fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete, funkcionális tesztje
  • A Bank üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása és megvalósítása
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntések előkészítése
  • A betöltendő adatkörök, üzleti igények alapján az egységes adatmodell alakítása
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez
  • Konzultáció, tanácsadás
  • Önálló projekt vagy szakmai csapat koordinálása a Szakterületen.
  • A modell építés módszertanának és a fejlesztési folyamatnak az alakítása
  • Szoros együttműködés az Üzleti Intelligencia területtel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Informatikai felsőfokú végzettség, esetleg közgazdasági szakképzettség erős informatika iránti elhivatottsággal
  • Hasonló munkakörben (rendszerszervezőként, modellezőként), pénzintézetnél vagy annak beszállítójánál szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Adattárház és adatbázis-modellezési ismeretek (Oracle)
  • Oracle PL/SQL és SQL készség szintű ismerete
  • CASE eszközök készség szintű ismerete: elsősorban SAP Power Designer és Oracle Data Integrator.
  • Angol nyelv legalább passzív ismerete (szakmai szövegek, prezentációk megértése)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Egyéb ETL eszköz és Teradata modellezési ismeretek
  • BI eszközök ismerete
  • Különféle banki core és támogató (pl. számlavezető, számviteli, értékpapír, hitelminősítő..) rendszerek ismerete
  • Több éves banki, pénzintézeti tapasztalat, különösen a termékek és folyamatok informatikai rendszerekben való leképződésének ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.