Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Adattárház rendszerszervező

Főbb feladatok:

  • Adatmodell gazdaként tevékenykedik az Adattárház-projektben
  • A betöltendő adatkörök, üzleti igények alapján kialakítja és fejleszti az egységes adatmodellt, kiemelten a kötelező jelentésszolgálathoz kapcsolódó adatok tekintetében.
  • Alakítja és fejleszti a modell építés módszertanát.
  • Szoros együttműködés a Kontrolling és a Pénzügyi Jelentések területekkel.
  • A munkakör betöltője részt vesz a különféle minősítő képzéseken, melyekről tanulmányi szerződést kötünk vele

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Informatikai felsőfokú végzettség, vagy közgazdasági szakképzettség informatika iránti elhivatottsággal
  • Adattárház és adatbázis-modellezési ismeretek (Oracle)
  • Oracle PL/SQL és SQL készség szintű ismerete
  • CASE eszközök készség szintű ismerete: Oracle Data Integrator. Egyéb ETL eszköz ismerete előnyt jelent.
  • Különféle (bankszakmai) támogató rendszerek adatbázis szempontból való ismerete (pl. számlavezető, számviteli, értékpapírrendszerek) előny
  • 1-3 éves banki, pénzintézeti tapasztalat, különösen jelentésszolgálati rendszer ismerete,
  • Angol nyelv legalább passzív ismerete; a munkavégzés során angolul nem kell kommunikálni, de szakmai szöveget értenie kell

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Kérjük, kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: K&H BANK ZRT. (ICT)>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adattárház rendszerszervező
  • Rövid pozíció név: Rendszerszervező
  • Hirdető cég: K&H BANK ZRT. (ICT)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Adatmodell gazdaként tevékenykedik az Adattárház-projektben A betöltendő adatkörök, üzleti igények alapján kialakítja és fejleszti az egységes adatmodellt, kiemelten a kötelező jelentésszolgálathoz kapcsolódó adatok tekintetében. Alakítja és fejleszti a modell építés módszertanát. Szoros együttműködés a Kontrolling és a Pénzügyi Jelentések területekkel. A munkakör betöltője részt vesz a különféle minősítő képzéseken, melyekről tanulmányi szerződést kötünk vele
  • Elvárások: Informatikai felsőfokú végzettség, vagy közgazdasági szakképzettség informatika iránti elhivatottsággal Adattárház és adatbázis-modellezési ismeretek (Oracle) Oracle PL/SQL és SQL készség szintű ismerete CASE eszközök készség szintű ismerete: Oracle Data Integrator. Egyéb ETL eszköz ismerete előnyt jelent. Különféle (bankszakmai) támogató rendszerek adatbázis szempontból való ismerete (pl. számlavezető, számviteli, értékpapírrendszerek) előny 1-3 éves banki, pénzintézeti tapasztalat, különösen jelentésszolgálati rendszer ismerete, Angol nyelv legalább passzív ismerete; a munkavégzés során angolul nem kell kommunikálni, de szakmai szöveget értenie kell
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-19