Takarékinfo Zrt.
  • A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

  • Adattárház fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Aktív részvétel az adattárházi folyamatok fejlesztésében / javításában
      • Oracle alapú fejlesztések kivitelezése(ETL/DM)
      • Ad-hoc SQL lekérdezések készítése
      • Funkcionális tesztelések tervezése, kivitelezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
      • Oracle PL/SQL ismeretek
      • Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség
      • Proaktív, kezdeményező személyiség
      • Önálló gondolkodás
      • Jó problémamegoldás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Banki környezetben szerzett tapasztalat
      • Adattárház fejlesztő / hangolói tapasztalat
      • BI eszköz ismeret (Cognos/OBIEE)
      • Oracle Data Integrator ismeretek
      • Oracle Application Express (APEX) ismeretek
      • Projektekben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Kellemes munkakörnyezet
      • Versenyképes jövedelem
      • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria