Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Adattárház fejlesztő (Szeged)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Adattárház és BI (Business Intelligence) alkalmazások fejlesztése
  • Részvétel nemzetközi alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a specifikáció előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során
  • Szoftverfejlesztés/karbantartás/alkalmazás üzemeltetés támogatása (maintenance)
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú IT-területen megszerzett vagy ezzel egyenértékű más végzettség
  • Adatbázis ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Akarat és képesség új technológiák megtanulására és használatára
  • Komplex problémák megértése
  • Rendszer és strukturált szemléletmód

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adattárház fejlesztő (Szeged)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város:
  • Feladatok: Adattárház és BI (Business Intelligence) alkalmazások fejlesztése Részvétel nemzetközi alkalmazásfejlesztési projektekben Kapcsolattartás az ügyféllel a specifikáció előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során Szoftverfejlesztés/karbantartás/alkalmazás üzemeltetés támogatása (maintenance) Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
  • Elvárások: Felsőfokú IT-területen megszerzett vagy ezzel egyenértékű más végzettség Adatbázis ismerete Középszintű angol nyelvtudás Akarat és képesség új technológiák megtanulására és használatára Komplex problémák megértése Rendszer és strukturált szemléletmód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19