A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Adattárház fejlesztő

Főbb feladatok

  • Adattárház fejlesztési igények megvalósítása IBM DataStage eszközzel
  • A fejlesztési feladat megismerése, specifikáció megértése, az erőforrásbecslés visszaigazolása
  • A fejlesztés végrehajtása, tesztelése
  • Szervezői és üzleti tesztelés támogatása
  • Az adattárházi adattároló és adattöltő infrastruktúra fejlesztése
  • Eseti hibajavítás
  • Optimalizálás
  • Adattárház technikai támogatási feladatok eseti végrehajtása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Angol szakmai szövegértés
  • Több éves gyakorlaton alapuló erős SQL tudás
  • Legalább két programnyelv ismerete
  • Gyors tanulási képesség
  • Összetett problémák gyors megértése,
  • Egyéni felelősség vállalása a termékért
  • Csapatjátékos

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • DataStage vagy egyéb ETL eszköz gyakorlati ismerete
  • Adattárház szervezési/fejlesztési tapasztalat
  • Banki IT tapasztalat
  • Adatmodellezési ismeretek
  • Egyéb fejlesztési tapasztalatok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.