Adattárház fejlesztő

Bruttó 1,4M Ft havi bér

Profession Services

Budapest

Nagyvállalati környezetben adattárház és kapcsolódó szolgáltatásokat szállító munkáltató

kollégát keres. A cég fejlődése miatt- és érdekében bővülne a csapatuk proaktív hozzáállású, jó együttműködő képességű, precíz és eredményorientált kollégákkal, így keresik junior-medior-és senior pozíciókba is a jelentkezőket.

Miért dolgozz velük?

  • Versenyképes fizetés, szenioritástól függően akár bruttó 1 400 000 Ft
  • Home office lehetőség, heti 1-2 bejárós nap
  • Rugalmas időbeosztás
  • Az ügyfeleiknek mindig a legújabb technológiát biztosítják, hisznek a folyamatos tanulásban, ezáltal munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai támogatása is fontos számukra

Feladataid lennének:

  • Üzleti igények feldolgozása
  • Technikai specifikációk készítése
  • Adattárház elemzési, tervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok
  • Adatpiacok építése
  • BI riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Adattárház tervezési és fejlesztési tapasztalat Oracle és/vagy Microsoft környezetben
  • PL/SQL tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció az üzleti területekkel
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Oracle vagy Microsoft BI eszközök ismerete
  • Microsoft SSIS és SSAS fejlesztési tapasztalat
  • Adatbázis vagy adattárház üzemeltetői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
Budapest