Pillér KFT
  • A Pillér Pénzügyi és Számítástechnikai Kft., a Nemzeti Adó és Vámhivatal informatikai rendszereinek fejlesztésében és üzemeltetésében tölt be kiemelkedő szerepet.

    Büszkék vagyunk arra, hogy az eSZJA (online személyi jövedelemadó bevallás) rendszer fejlesztése cégünk nevéhez fűződik, amely szakmai teljesítményt 2017-ben az Informatikai Vállalkozók Szövetsége "az év IKT projektje" díjjal ismert el.

    A NAV digitalizációja és felhasználó barát, az adózókat segítő arculatának kialakítása, itt és most, nálunk és velünk zajlik.

    Magyarország legnagyobb üzleti adattárházának építéséhez és fejlesztéséhez keresünk senior fejlesztő kollégákat. A feladatok egyszerre kívánnak önállóságot és a helyi szabványok betartását. A feladatok során a kollégáknak a betöltés-tesztelés-élesítés, és az éles üzemi teljesítmény hangolásig minden fejlesztési területet le kell fedniük.

  • Adattárház fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új források integrálása az adattárházba OWB, Oracle PL/SQL segítségével
      • Meglévő folyamatok újraírása, optimalizálása OWB, Oracle PL/SQL segítségével
      • Az átírt folyamatok tesztelése, üzemesítése
      • DW és DM réteg építése, adatszolgáltatásokhoz fejlesztés
      • Riportok fejlesztése APEX, Oracle BI segítségével

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Oracle PL/SQL ismerete, adattárház építésben, támogatásban szerzett néhány éves tapasztalat.
      • OWB, ODI vagy egyéb ETL/ELT eszköz használatában tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • BigData környezet ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Kiscelli utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.