A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ADATTÁRHÁZ FEJLESZTŐ - Oracle (KFI19)

Főbb feladatok, munkák:

  • Reporting alkalmazások fejlesztése (Dashboard, Online reporting, Cockpits megoldások, handout reportok), tesztelési feladatok végrehajtása
  • Reporting alkalmazás megoldások specifikációjának készítése
  • Adatbázis és user interface (UI) alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverfejlesztések, az elkészült szoftverek támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Adatbázisok tervezésében és fejlesztő eszközök használatában való jártasság
  • Gyakorlott SQL alapú adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • Reporting eszközök használatában való jártasság előnyt jelent
  • Megoldás alapú rendszerszemlélet
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kezdés: azonnal
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.30.512.0990