• Az Omnit Kft. 2007-ben alakult, magas szintű informatika tanácsadással, megvalósításhoz kapcsolódó alkalmazásfejlesztéssel (adattárház, üzleti intelligencia, java, portál, middleware, BPM), infrastruktúra és architektúra szolgáltatással foglalkozunk.

    Erősségünk egyértelműen a magas szintű üzleti, technológiai kompetencia és rugalmas szervezeti felépítésünk.

  • Adattárház fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • SQL fejlesztés
      • Alkalmazások, adattárház tervezésében, fejlesztésében való részvétel
      • Adat-transzformációk (ETL) fejlesztése
      • Riportok tervezése, specifikálása és fejlesztése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Az ideális jelölt informatikus, programozó-matematikus, matematikus, vagy gazdasági diplomával rendelkezik. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, hogy hosszú távú biztos karriert és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.

      Elvárások:

      • Magas szintű SQL ismeret
      • Informatikus, programozó-matematikus, matematikus, vagy gazdasági felsőfokú végzettség
      • Angol nyelv minimum passzív ismerete; a munkavégzés során angolul ritkán kell kommunikálni, de értenie kell a szakmai szöveget

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • SQL hangolási tapasztalat
      • Adattárház, adatpiac-fejlesztési tapasztalat
      • ETL eszközök ismerete
      • BI és kiaknázó eszközök ismerete
      • Banki, biztosítói, pénzügyi és telekommunikációs területen szerzett tapasztalat

      Egyéb követelmények:

      • Tanulásra, új eszközök, módszertanok megismerésére való motiváltság
      • Jó kommunikációs készség
      • Probléma megoldási készség
      • Képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre
      • Globális szemléletmód
      • Precizitás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Notebook
      • Komoly szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai képzések

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Adatbázisszakértő
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 2.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    A jelentkezéshez kérem küldje el számunkra fényképes Magyar és Angol nyelvű önéletrajzát! Munkatársunk hamarosan felkeresi Önt időpont egyeztetés céljából.