Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.
Összetartó csapatunkba

Adattárház fejlesztő

munkatársat keresünk, akár részmunkaidőbe is.

A következő feladatok várnak Rád:

  • részvétel a társaság adattárházának fejlesztésében,
  • adatpiacok kialakítása üzleti igények alapján,
  • Java alapú belső használatú szoftverek fejlesztése,
  • elkészült/meglévő alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése, támogatása, problémamegoldás,
  • üzleti felhasználók illetve projekt szervezetek szakmai támogatása.

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő béren kívüli juttatások,
  • együttműködő, rugalmas, fiatalos csapat, jó hangulat,
  • jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaházban barátságos méretű irodák,
  • stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet,
  • szakmai fejlődési lehetőség, elismerést nyújtó szervezet és közösség.

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel:

  • ORACLE PL/SQL nyelv készségszintű ismerete,
  • felhasználói szintű LINUX ismeretek.

Előnyt jelenthet számodra:

  • felsőfokú műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő releváns tanulmányok,
  • Oracle adatbázis kezelő ismerete,
  • J2EE fejlesztési tapasztalat,
  • WildFly alkalmazásszerver ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Váci út 45/B.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.