Az MFB Magyar Fejlesztési Bank, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet
határozatlan idejű munkavégzéssel

Adattárház fejlesztő

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Adattárház töltések tervezése, kialakítása, ütemezése
  • Adattárház komponensek tervezése és kialakítása: törzsadat kezelés, adatminőség ellenőrzés, ütemezés, jogosultság kezelés
  • Adatminőség ellenőrzése, adathibák felderítése, javítások kidolgozása
  • A beszámolási tevékenységet támogató mérőszámok, modellek kialakítása
  • Adattárházra épülő riportok tervezése és kialakítása
  • Adattárház üzemeltetési feladatok támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a Bank szakértőivel és külső szolgáltatókkal

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Adattárház fejlesztési, adatmozgatás-intenzív projektekben szerzett legalább 1-3 év fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft SQL készség szintű ismerete
  • Microsoft SSIS fejlesztési tapasztalat
  • Pontos, alapos, proaktív munkavégzés
  • Szakmai angol nyelv (szövegértési szintű) ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség, eredményorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft alapú riport fejlesztés (SSRS, SSAS)
  • Tableau ismeret
  • Adattárház rendszerszervezői tapasztalat
  • Adattárház üzemeltetési tapasztalat
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Lendületes, szakmailag elkötelezett csapat
  • Stabil vállalati háttér, magas juttatási csomag

A pozíció betöltésének határideje:

    Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Bajcsy-Zsilinszky út 42-46.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör tárgymezőben történő megjelölésével 2018. szeptember 28. napjáig.

(A pozícióval kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük, keresse a Humán Erőforrás Igazgatóság munkatársait a következő elérhetőségen: 06-1-428-1754)