IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Adattárház fejlesztő 1

Mi lenne a Te feladatod?

  • BI alkalmazások fejlesztése (Dashboard, Online reporting, Cockpits megoldások, handout reportok), tesztelése
  • BI alkalmazás  megoldások specifikációjának készítése
  • Adatbázis és user interface (UI) alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverfejlesztések, az elkészült szoftverek támogatása

Ha mindezzel rendelkezel,

Elvárás:

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához

Előnyt jelent:

  • Adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • BI eszközök (Power BI, Tableau stb.) használatában való jártasság

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.