Adatrögzítő munkatárs

RÓLUNK:

    Megbízható, évtizedek óta működő, az innováció által folyamatosan fejlődő középvállalat vagyunk. A logóra kattintva a honlapunkon tudhat meg rólunk többet.
    Az egyéni erősségekre fókuszáló feladatkörök, profi igényesség és barátságos légkör jellemez minket.
    Fejlődőképes, önállóan és felelősségteljesen dolgozni tudó jelentkezőnek stabil, hosszú távú, jól fizető állást kínálunk. Munkatársainknak kiegyensúlyozott, színvonalas munkakörülményeket biztosítunk. Csapatunk tagjait megbecsüljük, a szakértelmet és a teljesítményt elismerjük – mind erkölcsileg, mind anyagilag.

A FELADAT:

  • Adatok rögzítése, dokumentálási feladatok.

AKIT VÁRUNK:

    Önálló, precíz, pontos, gyors legalább érettségivel rendelkező jelentkező, aki rendelkezik:

    • haladó szintű MS Office ismerettel (Word, Excel)
    • magas fokú monotonitás tűréssel

ELŐNYÖS:

  • gépírás tudás
  • adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • hosszú távú biztos, kiegyensúlyozott stabil munkahelyet és munkakörülményeket
  • barátságos munkakörnyezetet
  • teljes munkaidős, hétköznapi nyolcórás munkarendet
  • flexibilis munkaidőt
  • fix fizetést, béren kívüli juttatást
  • gyors előrelépési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva. Köszönjük!