Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Adatrögzítő munkakörbe.

Adatrögzítő

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal
  • Online webshopon keresztül beérkezett megrendelések rögzítése
  • Vállalati ügyviteli rendszerben való adatok folyamatos frissítése
  • Megrendelések egyeztetése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • 4 órás részmunkaidő vállalása (Hétfőtől- Péntekig 08:00-12:00)
  • Legalább 1-2 év éves releváns tapasztalat
  • Erős MS Office ismertek (főként Excel tábla kezelés, F keres,)
  • Kiváló analitikus képesség
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • Motiváló bérezési csomag
  • Folyamatos támogatás a vezetőség és a kollégák részéről
  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Nyugodt munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!