Adatmérnök gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 495 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest IX.

Elvárt technológiák
ORACLE SQL UNIX LINUX
Módszertanok és szoftverek
Excel
Excel
A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Főbb feladatok, munkák

  • Fejlesztési és kivitelezési folyamatban való aktív részvétel
  • Új adatlekérdezési, -átalakítási, -feltöltési folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Felhasználói felületek tervezése és fejlesztése
  • Technikai dokumentációk készítése, karbantartása
  • Fejlesztési ráfordítások becslése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel tudás
  • Oracle SQL, PL/SQL és adatbázis modellezésben szerzett tapasztalat
  • UNIX/Linux shell ismerete
  • Munkaidő
  • Hétköznaponként heti minimum 20 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • Bruttó 1495 Ft/óra alapbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • 2022. decemberig tartó diákmunka-lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését
  • Home office lehetőség (heti 1-2 nap irodai jelenléttel)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.