Tekintettel a COVID-19 (koronavírus) folyamatos terjedésére, minden interjút telefonon vagy virtuális kapcsolaton keresztül folytatunk a jelöltek és alkalmazottaink védelme érdekében.

Adatkezelő Elemző Hitelkockázat területen

Olyan lehetőséget keresel, ahol jelentőségteljes és ösztönző munkát végezhetsz pénzügy területén? Szeretnéd összekapcsolni a pénzügy iránti és az adatelemzéssel kapcsolatos érdeklődésedet? A hitelkockázat-adatkezelő csapat ezt a lehetőséget kínálja azzal, hogy a Morgan Stanley hitelkockázati osztályának „közepén” helyezkedik el, és kulcsszerepet játszik a hitelkockázat elemzésben, a limitek megfigyelésében, a jelentésekben és a folyamatok változásának kezelésében.

Amit ajánlunk:

  • Befogadó és barátságos környezetet
  • Versenyképes juttatási csomagot, beleértve az éves bónuszra való jogosultságot
  • Rugalmas munkarendet (törzsidő és lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Széles körű képzést mind az osztályteremben, mind a tapasztalt szakemberek munkája mellett, további hozzáféréssel a Morgan Stanley világszínvonalú belső képzéseihez
  • Lehetőséget fejlődésre és a saját karriered kialakítására

Feladataid:

  • A hitelkockázat, a hitelkockázat-kezelési folyamatok és eljárások, a hitelkockázati rendszerek és a hitel-adatáramlás megértése
  • A hitelinformációs adatok minőség-ellenőrzési folyamatainak futtatása, fejlesztése és végrehajtása
  • A hitelszakemberek támogatása a Morgan Stanley hitelkockázatának nyomon követésében a hivatalosan meghatározott korlátozásokkal szemben
  • Segítségnyújtás a csoportnak a szabályozási jelentéstételi követelmények, például a BIS és a CCAR teljesítésében
  • Folyamatos párbeszéd fenntartása és kapcsolattartás a Hitelosztály, az IT és az üzleti egységek között az azonosított adatminőséggel kapcsolatos kérdések megoldásában.

Amit elvárunk:

  • 1+ éves tapasztalatot kockázatkezelésben vagy pénzügyi területen, beleértve az adatelemzést és a folyamkezelést, a hiteltermékek alaposabb ismeretével
  • Pénzügyi, Gazdasági, Informatikai vagy a Mérnöki területekhez kapcsolódó felsőfokú végzettséget
  • Erős interperszonális készséget, belső motiváltságot és csapatban való munkára való képességet
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készséget
  • Képességet dinamikus prioritások kezelésére a részletekre való odafigyelés mellett, és minőségi munkavégzést mozgalmas környezetben
  • Jártasság az SQL és / vagy VBA és / vagy a Microsoft Office használatában (beleértve az Excel, a PowerPoint és az Outlook alkalmazást)

A csapatunkról: A Hitelkockázati Adatellenőrzés kb. 10 budapesti alkalmazottból, valamint a New York-i és a londoni iroda munkatársaiból áll. Kulcsszerepet játszik a hitelkockázat elemzésében, és a Morgan Stanley hitelkockázati korlátozásainak nyomon követésében. A csoport felelős a hitelinformációs adatok kezeléséért, a hitelkockázati előírások / eljárások megvalósításáért, portfólió és ügyfél szintű adatelemzésért, és a folyamatok fejlesztésének menedzseléséért.

A cégünkről: A Morgan Stanley-nél megalapozhatod és kiteljesítheted szakmai karriered. Megtanulhatod az alapokat, tapasztalatot szerezhetsz és hosszú távú lehetőségek közül válogathatsz. Ehhez a hátteret a nemzetközi, több kultúrát magába olvasztó környezet adja, amely elismeri és előnyt kovácsol a sokszínűségből.

A munkavégzés feltételeinek rugalmasságával kapcsolatos kérdésekkel fordulj bátran HR-es kollégáinkhoz. A Morgan Stanley-nél fontosnak tartjuk, hogy a megfelelő rugalmasság biztostásával dolgozóinknak nagyobb szabadságot adjunk.

A Morgan Stanley elkötelezetten alkalmazza az egyenlő bánásmód elvét. Célunk, hogy támogató és befogadó munkakörnyezetet teremtsünk, amelyben mindenki a lehető legjobban tud dolgozni. Kollégáink változatos háttérrel és tapasztalatokkal érkeznek hozzánk, ami sokszínűségünk alapját adja. Ennek fenntartására figyelmet fordítunk a toborzás, a karrierfejlesztés és a munkahelyi környezet aktív alakítása során.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.