MTT Media Kft.

Már közel 30 éve Magyarországon!
Otthonról végezhető telefonos és számítógépes tevékenységre keresünk munkatársakat!

Adatfeldolgozó - értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

Cégekkel, vállalkozásokkal történő telefonos és e-mailes kapcsolatfelvétel, alap információk bekérése és ezen információk aktiválása online rendszerünkben, lakóhelyhez közeli területeken!
Mellékállásként is betölthető!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiterjedt céges kapcsolatrendszer
  • Online affinitás
  • Magabiztosan bonyolítasz hideg hívásokat és örömmel ajánlod szolgáltatásainkat
  • Értő figyelemmel tudsz hallgatni és ügyfélközpontú megközelítéssel bírsz
  • Be tudod mutatni szolgáltatásunk értékét, ambiciózus vagy, aki szeret értékesíteni
  • Vágysz arra, hogy leendő ügyfeleinknek hiteles szakemberként személyre szabott megoldást nyújts
  • Van tapasztalatod call centerben vagy értékesítésben
  • Nagy örömmel és lelkesedéssel segíted elő üzleti növekedésünket minden egyes hívással
  • Könnyen tanulsz meg új alkalmazásokat és rendelkezel számítógépes ismeretekkel

Amit kínálunk:

  • Teljesítményalapú elszámolás, amelynek összege az erőfeszítéseidtől függ!
  • Home-office
  • Tanulási lehetőség és mentorprogram szakmai fejlődésedhez
  • Megbízási vagy vállalkozói szerződés

Szükséges eszközök:

  • Telefon
  • Számítógép

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!