BRAND CONTENT KFT.

NETVESTOR Cégcsoport

A Netvestor cégcsoport 2000-ben jött létre azzal a céllal, hogy pénzügyi és szakmai befektetőként közreműködjön kiadói, internetes tartalomszolgáltató tevékenységet végző cégek felemelkedésében, valamint marketing és pénzügyi területen szakmai tanácsadással segítse ügyfeleit. A cégcsoport jelenlegi portfóliójában megtalálhatóak a márka és termék díjazási rendszerek, marketing és üzleti tanácsadási szolgáltatások, kreatív ügynökség, kiadó. Ebbe a csapatba keresünk új, lelkes gyakornokot, aki a cégcsoport több területén is segít az adatbázisok kezelésében, ügyfeleink részére készítendő riportok, elemzések elkészítésében.

Adatbáziskezelő gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

    • adatbányászat
    • adatbázisok tisztítása, feldolgozása
    • riportok, elemzések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középszintű Excel tudás: pivot táblák, keresési és összegzési függvények gyakorlati ismerete
    • folyamatban levő marketing, közgazdasági, pénzügyi képzés
    • jó elemző készség, precizitás
    • technikai affinitás, érdeklődés az adatfeldolgozási eszközök (SQL vagy R vagy Python) és statisztikai/adatelemzési ismeretek iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • valamilyen adatelemzési eszköz alapszintű ismerete (SQL vagy VisualBasic vagy R / Python)

Amit kínálunk:

    • rugalmas munkaidő
    • szakmai fejlődés, tanulási lehetőség
    • barátságos munkakörnyezet
    • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1035 Budapest, Vihar utca

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.